Načítavajú sa údaje ...
Zobraziť po produktov

  MacBook Pro 16

  MacBook Pro 16 - Čím sa odlišuje?

  16-palcový MacBook Pro je notebook, ktorý vyniká veľkosťou a kvalitou obrazu. Vďaka mimoriadne veľkému displeju, neuveriteľnej grafike a hĺbke farieb, ktoré poskytuje displej Apple Retina, obrovskej výdrži batérie a internej pamäte a mimoriadne pohodlnej klávesnici je Apple MacBook Pro 16 notebookom pre najnáročnejších používateľov, ako aj profesionálnych grafikov a umelcov.

  Apple MacBook Pro 16 je vybavený integrovaným viacjadrovým procesorom, vďaka ktorému je dostatočne rýchly aj na tie najnáročnejšie úlohy. Vyberte si nový MacBook Pro s 16” 2021 s procesormi Apple M1 Pro alebo Apple M1 Max. Vďaka počtu jadier a generácii procesorov získate rýchly a efektívny výkon a pohodlný zážitok. Mimoriadne dôležitý je multitasking alebo prehrávanie náročných aplikácií, ktoré MacBook Pro zvláda dobre. 16-palcový displej Retina vám poskytne ohromujúci obraz. A vďaka až 64 GB pamäte RAM môžete pracovať bez problémov a zvládať dostatok výkonu.

  Nový MacBooku Pro 16 – Špecifikácia

  MacBook Pro 16 2021 je nová generácia notebookov pre profesionálov. 16-palcový MacBook Pro má pokročilý výkon. Displej Liquid Retina XDR poskytuje neuveriteľnú hĺbku a presnú reprodukciu farieb. Potom je tu obrovská batéria, ktorá vám umožní pracovať až 21 hodín bez dobíjania. Pre svoj MacBook M1 Pro 16 si môžete vybrať veľkosť pamäte, ktorú chcete - 32 GB alebo 64 GB. Vďaka procesoru Apple M1 Pro alebo Apple M1 Max a operačnému systému macOS poskytuje nový MacBook Pro 16 bezprecedentný výkon a kvalitu grafiky. Kamera podporuje rozlíšenie HD 1080p.

  Elegantný dizajn MacBooku M1 Max 16 alebo MacBooku M1 Pro 16 obsahuje nabíjací port MagSafe 3, slot na kartu SDXC a zabezpečenie Touch ID. Môžete použiť aj výstup HDMI. Samozrejme, nechýba ani mimoriadne pohodlná klávesnica a na displeji sa objavil štýlový výrez. Všetky tieto prvky robia z nového Apple MacBook Pro 16 notebook, ktorý môžu úspešne používať aj tí najnáročnejší používatelia, ako aj profesionálni grafici, programátori a tvorcovia video obsahu.

  V Apple MacBooku Pro 16 M1 Pro máš všetko, čo potrebuješ. Alebo si vyberte model s pokročilým procesorom Apple M1 Max. Jeho inovatívny dizajn znamená, že si budete môcť vychutnať rýchly a efektívny výkon a pohodlné používanie. Ak teda chcete to najlepšie, vyberte si MacBook Pro 16 M1 Max.

  16-palcový displej poskytuje výnimočnú kvalitu obrazu. A špecifikácie sa premietajú do plynulého zážitku. Vďaka technológii ProMotion, 120 Hz obnovovacej frekvencii a podpore súborov ProRes prináša tento prenosný Mac brilantný obraz, ostré farby a nezabudnuteľný zážitok. A aký je to displej na MacBooku Pro 16? Retina je už roky jedinou voľbou. Nový MacBook Pro 16 má vylepšenú verziu tohto displeja so širokým dynamickým rozsahom a neuveriteľným kontrastom.

  Pre koho je MacBook Pro 16 určený?

  MacBook Pro 16 ponúka nevídaný výkon a vysokú kvalitu grafiky. Ak ste grafik, architekt, programátor alebo dokonca vývojár hier, tento notebook sa vám bude hodiť. Všetky parametre MacBooku Pro 16 dávajú dohromady veľkolepý výkon a je dostatočne malý na to, aby ste ho mohli pohodlne nosiť so sebou a pracovať na ňom.

  Umožňuje vytvárať zložitú grafiku, renderovať 3D grafiku a vytvárať virtuálne hry. A mimoriadne pohodlná klávesnica Magic Keyboard je ideálna pre vývojárov a copywriterov, ktorí používajú MacBook Pro 16. Nový MacBook Pro 16 je k dispozícii v obľúbenej striebornej a hviezdičkovo sivej farbe.

  Okrem toho najnovší MacBook Pro 16 obsahuje štúdiový systém troch mikrofónov, takže s ním môžete nahrávať profesionálne podcasty a hudbu. A so všetkým príslušenstvom na trhu môžete toto spoľahlivé zariadenie využiť ešte viac. Výberom bezdrôtovej myši alebo slúchadiel využijete svoj MacBook Pro naplno.

  MacBook Pro 16 - Na čo sa mám zamerať?

  Pri výbere notebooku venujte pozornosť špecifikáciám MacBooku Pro 16. Cena zariadenia závisí od faktorov, ako je procesor a počet jeho jadier, modelový rok a zabudovaná pamäť RAM, ktorá môže mať v závislosti od modelu až do 64 GB. Za zmienku stojí aj audio systém so šiestimi reproduktormi, ktorý vám umožní vyplniť priestor miestnosti, v ktorej pracujete, stereofónnym zvukom. Dostupné modely sa líšia kapacitou úložiska SSD, ktorá môže dosiahnuť až 8 TB. Takáto veľká pamäť vám umožní inštalovať najnáročnejšie aplikácie, ako aj ukladať zbierku fotografií, videí a nahrávok, aby ste ich mali vždy po ruke.

  Apple MacBook Pro 16: často kladené otázky

  MacBookPro 16 alebo 14?

  Vybrať si medzi týmito dvoma modelmi je ťažké, pretože sú si v mnohých ohľadoch podobné. Ak hľadáte zariadenie na prácu alebo zábavu, mali by ste si vybrať MacBook Pro 16. Vďaka veľkej obrazovke budete môcť pohodlne pracovať s aplikáciami a mať skvelý zážitok z filmov a fotografií. Ak ste mobilní a často na cestách, menší a ľahší MacBook Pro 14 môže byť lepšou voľbou.

  Oba MacBooky sú výkonné, rýchle a majú dostatočnú výdrž batérie. Dokážu dokonale zvládnuť náročné úlohy. Hlavný rozdiel medzi nimi je vo veľkosti, takže sa musíte rozhodnúť, ktorý MacBook chcete, na základe svojich potrieb a preferencií.