Načítavajú sa údaje ...
O nás

Lantre je mladý, dynamicky sa rozvíjajúci internetový obchod so spotrebnou elektronikou prestížnej značky Apple. Pozostáva z ľudí s mnohoročnými skúsenosťami v predaji a obsluhe výpočtovej techniky. V ponuke spoločnosti Lantre nájdete celú škálu produktov Apple a veľa dostupných modelov CTO (custom to order, tzv. „konfigurácie na mieru“) dostupné skladom.

Neustále rozširujeme svoje vedomosti vo všetkých technologických inováciách. Radi sa s vami podelíme o znalosti a pomôžeme vám s výberom vybavenia s ohľadom na vaše individuálne potreby a očakávania. Ukážeme funkčné a užitočné výhody ponúkaných riešení. Pomôžeme pri výbere produktov, ktoré zdôrazňujú prestíž ich používateľov.

Pri nákupe zariadenia vám ponúkame aj optimálny spôsob jeho financovania. Ponúkame pohodlný nákup na splátky cez internet alebo možnosť financovania nákupu formou leasingu ideálnu pre firmy.

Staráme sa o spokojnosť zákazníka, ponúkame naše výrobky za najlepšie možné ceny. Organizujeme propagačné akcie, ktoré ponúkajú elektronické zariadenia za veľmi atraktívnych podmienok. Neustále vyvíjame a rozširujeme našu ponuku o nové produkty, zabezpečujeme najväčší výber a stály prístup k najnovším technológiám, berúc do úvahy potreby našich klientov.

Kontakt

Lantre s.r.o.

ul. Hrabová 722/3, Svidník 08901

IČO 52672395
DIČ 2121104370
IČ DPH SK2121104370

Eshop:

Pondelok – Piatok 8:00 – 16:00

Tel.: +421 911 55 77 45
Email: info@lantre.sk